PSYCHIATRA I DEMONY - CD.
Oto kolejny fragment z naszej pierwszej wspólnie napisanej powieści. Pewnie jakość nie za dobra... Przepraszamy 😉😔😉
TYTUŁ: PSYCHIATRA I DEMONY. POWIEŚĆ O PROFESORZE ANTONIM KĘPIŃSKIM
AUTORZY: JOLANTA SZYMSKA-WIERCIOCH, WOJCIECH WIERCIOCH







Komentarze
Prześlij komentarz
NIECH ŻYJE KULTURA I ETYKA SŁOWA!